Jarosław Hebel
  CV
 

 

       

 

                             Jarosław Hebel               
                 
     nauczyciel dyplomowany j.polskiego
              
                                                                                                                              
                                  jarheb@wp.pl    

 

Dane osobowe                                              

Data urodzenia:                         07.09.1961

Miejsce urodzenia                     Gdynia

Stan cywilny:                             żonaty   

                                                                             

                                         

 

Wykształcenie

1982  - 1984

 


1985 - 1993

 


1995 - 1998       

 


Studia filozoficzne na PWF w Krakowie.

 


Studia teologiczne na PWT w Warszawie.

 


Studia z filologii polskiej

na Uniwersytecie w Białymstoku

(filia Uniwersytetu Warszawskiego).

Dodatkowe kwalifikacje

 

 

1995/1996

 

 
2000/2001

 


2004/2005

 

 

2005 r.




2011 r.

 

Kurs szkoleniowy dla nauczycieli wewnątrzszkolnego doskonalenia w zakresie wychowania prorodzinnego.

Kurs pedagogiczny dla nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących.

 

Kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji  i zarządzania oświatą.

 

Wpisany do ewidencji jako egzaminator     j. polskiego OKE w Gdańsku.

Rekomendacja do pracy wśród Polaków na Wschodzie

 

 

 

 

 

 

Doświadczenie zawodowe     

 

01.09.1989 – 31.08.1993


01.09.1993 – 31.08.1998



od 01.09.1998 - aktualnie


 

01.09.2006 – 31.08.2009 r.

 



od 2005 r.  aktualnie

 

 


Staż pracy

 


Zainteresowania







Miejsca pobytu

 

 

 

 


Zespół Szkół Budowlanych w Warszawie.


Zespół Szkół Odzieżowych w Białymstoku
(liceum  i technikum).


Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5

w Gdyni.


Nauczyciel j.polskiego i dyrektor ds. pedagog.

w Gdyńskim Centrum Kształcenia (Liceum Zaoczne  i Uzupełniające) – szkoła niepubliczna.

Egzaminator egzaminu maturalnego.

 

 





24 lata

 

 


 

- działalność publicystyczna i edukacyjna (artykuły w tygodnikach, miesięcznikach, portalach internetowych);

- literatura (poezja religijna) i teatr;

- Kresy (Grodzieńszczyzna) - historia,  język, kultura, tradycja.

- działalność społeczna  (funkcja wiceprzewodniczącego  Rady Dzielnicy

w Gdyni Chyloni - dwie kadencje);

 

1961 - 1980   GDYNIA
1980 - 1982   KALISZ
1982 - 1984   KRAKÓW
1984 - 1985   RADOM
1985 - 1989   WARSZAWA/Oksford
1989 - 1993   LUBLIN/WARSZAWA/Rzym
1993 - 1998   BIAŁYSTOK
   od 1998       GDYNIA

     

 

 

                                                                     

    

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzającytutaj! Copyright  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=